• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kupuvam gpu

  • Ја почнал/а темата
  • #1

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
603
408
Gostivar
Како од наслов,понудете гпу до 2-3к...за light game,како dota 2,cs go итн
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
854,887
Членови
29,642
Најнов член
cut011983
На врв Дно