• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам GoPro Hero 3 или 4

  • Ја почнал/а темата
  • #1

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
88
67
Здраво купувам GoPro Hero, ве молам пратете понуди со фотографии и цена.
Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно