• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купено Купувам Google Chromecast

Статус
Затворена за нови мислења.

PandaBomber

On your way to fame
13 јуни 2012
452
612
MEDIA PLAYER GOOGLE CHROMECAST 3rd Gen, HDMI, Black36018да2,960.00 ден
MEDIA PLAYER GOOGLE CHROMECAST WITH GOOGLE TV 4K HDR streaming 60fps, HDMI, White GA01919-US36018да5,690.00 ден

ова е од нексио, или бараш половно?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,086
Мислења
877,270
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно