• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам GeForce GTX 970

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Costigan_Jr

Unstoppable
5 јули 2013
2,859
3,944
Ако некој има GTX 970 за продавање нека ми прати понуда во ПП
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,673
Членови
28,983
Најнов член
НикииНена
На врв Дно