Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Garmin Fenix 6 или Forerunner 255/955

Antonio Vasilevski

Gaining Experience
3 јануари 2016
252
97
Аеродром, Скопје
Antonio Vasilevski's setup  
Processor & Cooler
Xeon E5430 3.4 GHz OC & Deepcool Gammax 400
Motherboard
Asus P5K SE
Storage
WD 500 GB Blue Caviar
RAM
Kingston 2x2 GB 1066 MHz OC
Video card
HD 7770 1GB
Monitor
LG Flatron W1934S
OS
Windows 7
Antonio Vasilevski додаде нов оглас:

Купувам Garmin Fenix 6 или Forerunner 255/955 - Проценка

Како што гласи насловот, купувам еден од горенаведените часовници со батерија и козметички во ок состојба.

Главно ќе се користи за hiking, планинарење, трчање, можеби pool/open water swimming, па добредојдени се и понуди за други модели доколку ги задоволуваат овие потреби.

Видете го целиот оглас...
 

Antonio Vasilevski

Gaining Experience
3 јануари 2016
252
97
Аеродром, Скопје
Antonio Vasilevski's setup  
Processor & Cooler
Xeon E5430 3.4 GHz OC & Deepcool Gammax 400
Motherboard
Asus P5K SE
Storage
WD 500 GB Blue Caviar
RAM
Kingston 2x2 GB 1066 MHz OC
Video card
HD 7770 1GB
Monitor
LG Flatron W1934S
OS
Windows 7
Купен е Fenix 6ка, може клуч.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.833
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно