1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Galaxy Note 1 или 2

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Costigan_Jr, 14 oктомври 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,944
  5 Јули 2013
  Или менувам за Galaxy S7 со ваша доплата.
   
 2. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  736
  527
  11 ноември 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,944
  5 Јули 2013
  bump
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,944
  5 Јули 2013
 5. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,944
  5 Јули 2013
  Bump
   
  На Vlatzki му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,944
  5 Јули 2013
  Moже и Note 3. Или и друг модел со над 5.5" OLED дисплеј. Преферирам постара генерација бидејќи нема да се користи како мобилен телефон туку како замена за постоечка навигација во автомобил. Цената е одлучувачки фактор и се разбира состојбата на уредот.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,846
  3,944
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. ellie_88
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,581
Вчитување...

Сподели

Вчитување...