1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам g4560

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од tomaso, 11 Февруари 2019.

 1. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,061
  1,564
  25 Јануари 2008
  Машко
  Купувам pentium g4560 processor.

  Нека понуди некој ако има може тука или по пп.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,061
  1,564
  25 Јануари 2008
  Машко
 3. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,061
  1,564
  25 Јануари 2008
  Машко
  Bump

  Edit: може и i3/i5 6th/7th generation
   
 4. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,061
  1,564
  25 Јануари 2008
  Машко
 5. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,061
  1,564
  25 Јануари 2008
  Машко
  Купено, може клуч.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,429
  11,017
  23 Јануари 2008
  Манга
  од кого? шо пари?
   
  На Rukfash му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. olikomerc
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  444
 2. ParaziT69
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  530
 3. DACIA
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  648
 4. StefAngel
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  670
Вчитување...

Сподели

Вчитување...