1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам фен/вентилатор 8-12цм

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од JasSum, 11 Јануари 2019.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,790
  1,924
  8 Мај 2007
  Машко
  Ми требаат неколку вентилаторчиња како за во куќиште, од 8 до 12 цм.
  Пресудна е цената.
  Исфрлив еден куп, па сега ми требаат :(
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,573
  4,005
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  колку 12ки ти требаат ?
   
 3. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,790
  1,924
  8 Мај 2007
  Машко
  десетина?
  може и 8ки и мешано...
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,573
  4,005
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Oh imam samo 2 od po 12cm .
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,284
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ај да се пребројам утре ќе ти пишам што имам и цена.
   
 6. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,790
  1,924
  8 Мај 2007
  Машко
  Немојте некои ноктуи или слични забегувања. Обични фенчиња.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 7. maci

  maci
  On your way to fame

  2,888
  649
  2 Април 2008
  имам фанови од 8см и 10 цм,повеќе парчиња
  само ќе треба да си ги средиш од прашина
   
  На JasSum му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  460
 2. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  328
 3. gremlin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  285
 4. SiPy`
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  389
 5. rippermkd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  390
Вчитување...

Сподели

Вчитување...