Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам fan splitter / фан сплитери

Статус
Затворена за нови мислења.

G4M3R

Practice makes perfect
26 јуни 2012
989
1.273
G4M3R додаде нов оглас:

Купувам fan splitter / фан сплитери - Проценка

Не знам дали има во нашите продавници, вака онлајн што побарав немаше.
Доколку некој има би купил две парчиња, да не ги чекам од алиекспрес.
61SOW9udaxL.jpg

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.683
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно