1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам фан кулер+полнач за Acer 6593

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од riki_staff, 13 Јануари 2020.

 1. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  397
  193
  28 ноември 2015
  Машко
  Купувам фан кулер за праисторискиот Ацер 6593,овој шо е на него "меле" така да не чекам од Али може има некој овде,и оригинален полнач ако му се наога на некој по прифатлива цена,понуди овде или пп.

  Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. STRIKER
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,332
 2. BaDMaN
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  395
 3. lumixoid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  416
 4. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  174
 5. dimitars
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  100
Вчитување...

Сподели

Вчитување...