1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam evtin smartphone

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 12 Јуни 2019.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  257
  138
  9 Февруари 2012
  Машко
  Ponudete bilo sto:

  da funkcionira
  da e evtino
  da raboti na telekabel mreza

  Ponudi vo PP.
   
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  257
  138
  9 Февруари 2012
  Машко
  Kluc

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. vlatko175
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,252
 2. kjosmofon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,729
 3. Nutelo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  415
 4. Sukhoi
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,664
 5. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  394
Вчитување...

Сподели

Вчитување...