1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам екран за Pixel 2 XL

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од nikigo, 24 Мај 2020.

Тагови:
 1. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  274
  275
  6 Март 2013
  Машко
  Купувам екран за Google Pixel xl 2 или цел телефон со маана на плоча или друг дел, но исправен екран и digitizer. Понуди во ПП
   
Слични теми
 1. Necromancer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,033
 2. Иванчо
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  259
 3. reflexmk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  118
 4. Noumenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  247
Вчитување...

Сподели

Вчитување...