1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам екран за лаптоп Lenovo ThinkPad x201i

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од JunkieMKD, 7 ноември 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко
  Купувам екран за Lenovo ThinkPad x201i лаптоп.Половен или нов или некој да пасова.Или предложете место каде што би можел да набавам.
   
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  734
  732
  2 Јануари 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,333
  1,002
  3 Декември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...