1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам ефтини lga1155 socket плочи

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Uber-, 26 Февруари 2020.

 1. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  155
  137
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија

Сподели

Вчитување...