1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам DVB-C рисивер за кабловска

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gaston, 23 Септември 2019.

 1. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,481
  2,702
  9 Февруари 2011
  Понудете ако ви се наоѓа батален екстерен DVB-C receiver обавезно со HDMI излез.
  Телекабел има 2 такви модели, Близу има/ше 1 или 2 модела...
   

Сподели

Вчитување...