1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам два 19" монитори

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 18 oктомври 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  854
  424
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам два најевтини 19" монитори. Пишете во ПП ќе се договориме.
   

Сподели

Вчитување...