1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Dust филтер за CM Storm Scout 2 Advanced

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од krema, 19 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  10,773
  10,329
  24 Јуни 2009
  Машко
  Доколку некој има вакво за продавање нека ме контактира во пп.
  Се работи за следново куќаре:

  Cooler Master Storm Scout 2 Advanced

  Слики:

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Сподели

Вчитување...