1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Dual Core , Core 2 Duo , Core 2 Quad процесори

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BaDMaN, 17 Декември 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
  Купувам процесори за 775 плочи ... Dual Core E5xxx и појаки .
   
  На AlienWare11 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007

Сподели

Вчитување...