Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам добро куќиште- Да собира АТХ

Статус
Затворена за нови мислења.

Jovchez

Intern
7 декември 2020
0
9
Само што го гледав Аир мини, ова е нешто слично, бидејќи само што земав corsair tx850 напојувањето не ми е потребно, ќе може цена за куќиште?
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.058
3.827
Само што го гледав Аир мини, ова е нешто слично, бидејќи само што земав corsair tx850 напојувањето не ми е потребно, ќе може цена за куќиште?
Со извинување шо ќе ти влетам во огласов, O11 Dynamic Mini не собират ATX напојување, само SFX. O11 Air Mini собират ATX.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.174
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно