• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kupuvam display A70

  • Ја почнал/а темата
  • #1

loc geek

Gaining Experience
21 јуни 2015
153
55
Radovis
loc geek's setup  
Processor & Cooler
i7 4770k Cooler Deepcool Gammaxx 400
Motherboard
GA-Z87-HD3
Storage
WD 2x500gb 7200 rmp
PSU
Matrix 700w
RAM
DIMM 2x8GB DDR3 1600MHz SEITEC
Mouse
Gembird WIFI
Keyboard
Gembird WIFI
Monitor
Samsung LCD 47cm
OS
Windows 7 64 bit
kupuvam display za samsung a70 ili od kade mozam da go pora4am najeftino vo makedonija
 

damil

On your way to fame
2 јануари 2015
817
860
kupuvam display za samsung a70 ili od kade mozam da go pora4am najeftino vo makedonija

Јас порачувам од тука, е сега може и царина и ддв да си платиш, ама барем имаш оригинал дисплеј.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,620
Мислења
821,819
Членови
28,267
Најнов член
Andrej98
На врв Дно