Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

КУПУВАМ ДЕСКТОП КУЌИШТЕ

Статус
Затворена за нови мислења.

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.271
12.110
Скопје
androgaming.com
ПРАЗНО- не сум напишал во огласот

Не ти се исплати да речеме за 500 ден. да ти понуди некој користено, можда извиткано, сигурно прљаво, кога имаш за 900 ден. какво такво ново и тоа во Прилеп (ако им е точно ова) 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.464
14.740
Имам од поголемите серверски куќишта, ако сакаш ќе ти го поклонам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.240
Мислења
977.199
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно