1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам делови за ThinkPad R51

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 23 Мај 2020 во 10:16.

 1. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  321
  1,070
  28 ноември 2017
  Машко
  Ми требаат следниве делови. Може да се и половни(во добра состојба):
  Понуди во приватна порака или тука:

  1. Батерија
  2. CMOS батерија
  3. Тастатура

  Baterija r51.jpg cmos bat r51.jpg keyboard r51.jpg
   
 2. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Имам тастатура мислам дека ќе ти пасува. Ќе ти пуштам слики
  --- Споени мислења, 23 Мај 2020 во 14:29 ---
  Screenshot
  Screenshot
  Еве ти слики
   
 3. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  601
  530
  27 oктомври 2016
  CMOS e лесно, смени ја со нова 2032 и пази ги жиците која е + и - нема филозофија...

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
  На bxxxn и toshex им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. JunkieMKD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  484
 2. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  390
 3. RoninMK

  Продадено Lenovo ThinkPad P52

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,995
 4. Lazarko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  179
 5. Lazarko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  143
Вчитување...

Сподели

Вчитување...