Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам делови за Лаптоп Аsus vivobook X542

Статус
Затворена за нови мислења.

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
434
336
viktorce додаде нов оглас:

Купувам делови за Лаптоп Аsus vivobook X542 - Проценка

Купувам заден капак за дисплеј за модел Asus vivobook X542
Moже да биде и комплет заден и преден

Погледнете го атачментот 118085

Asus_Vivobook_15_X542UF_Ansicht2.jpg

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.763
Членови
35.415
Најнов член
g0rd0n
На врв Дно