1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам ддр3 рам

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од barneymk, 27 Мај 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  111
  99
  27 Април 2016
  Машко
  Пишете во ПП, 1600 или 1866 може.
  4 до 8 гб, помалку или повеќе не.
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,376
  3,088
  4 Септември 2008
 3. VerifiedUsers Overlay
  Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,753
  7,186
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
 4. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  111
  99
  27 Април 2016
  Машко
  п****н дим :D
  димм, заборавив да пишам.
   
Слични теми
 1. Gucci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  449
 2. viksa86
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,257
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...