• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам ддр2 2гб меморија

  • Ја почнал/а темата
  • #1

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
137
97
Купувам 2х2гб ддр2 меморија за десктоп пц.
Матичната е intel dg31pr.
ддр2 677/800
По можност од Скопје, ако не се најде може и од другите градови.
Поздрав
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
137
97
Може клуч. Средено со членот Марио.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,618
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно