Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам CRT видео и компјутерски монитори

Статус
Затворена за нови мислења.

toshex

the fool
18 септември 2013
6.329
7.916
Мелмак
toshex додаде нов оглас:

Купувам CRT видео и компјутерски монитори - Проценка

Купувам CRT видео монитори и CRT компјутерски монитори и тоа следните варијанти:

1. Видеопродукциски и видео монитори за надзор, PVM/BVM модели познати по својата коцкаста форма. Пример за вакви монитори:

l5jt.jpg
s23v.gif
Sony_PVW14_front_C.png
[IMG...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.436
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно