1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам CPU за лаптоп

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од stavrov69, 17 oктомври 2016.

 1. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  404
  198
  26 ноември 2008
  Машко
  Купувам CPU за лаптоп сокет S1 (S1g4). Моментално има AMD Turion II P520.
  Понуди по пп.
   
 2. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  404
  198
  26 ноември 2008
  Машко
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,577
 2. shooter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  444
 3. Тони
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  352
Вчитување...

Сподели

Вчитување...