1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам CPU серија G3XXX socket 1150

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Jedah, 22 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  960
  1,446
  6 ноември 2007
  Купувам:
  Pentium G3460
  Pentium G3450
  Pentium G3440
  Pentium G3430
  Pentium G3260
  Pentium G3250
  Pentium G3240
  Pentium G3220

  Понуди во ПП
  Благодарам
   
 2. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  960
  1,446
  6 ноември 2007
  Купено. Клуч
  Благодарност до останатите за понудите.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...