1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam Content.ad / Revcontent / Outbrain accaunti

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од tomi, 25 Април 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Здраво дечки, ако има некој што има одобрен акаунт со домеин на овие 2 платформи, заинтересиран сум за купување... Ве молам за подетално пишете ми порака
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Up
  --- Споени мислења, 28 Април 2020 ---
  Откупен е еден акаунт од @Mao може да потврди дека се беше регуларно и доби брза исплата!!!

  Next...
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,172
  749
  5 Јуни 2007
  Машко
  Профи договорче, праќам инфо утредента легнаа пари, нема зафрканции.
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Уште една успешна купо-продажа со @draey...

  Идеме понатака...

  Некој друг ?
   
  На draey му/ѝ се допаѓа ова.
 5. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
  Супер соработка со @tomi.
   
  На tomi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 7. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 8. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 9. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,716
  30 Мај 2010
  Дали сеуште си заинтересиран ?
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,081
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  што нудиш?
   
 11. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,716
  30 Мај 2010
  Домен 1год, Content.ad на него, RevContent на него со одредена сума.
   
Слични теми
 1. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  489
 2. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  227
 3. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  205
 4. zipi123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  346
 5. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  129
Вчитување...

Сподели

Вчитување...