• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам буџет H110 плоча

  • Ја почнал/а темата
  • #1

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
974
1,493
Скопје
Купувам ефтина плоча за 6-7 ген процесор, h110 или слична, исправна нормално. Понудете во пп.
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
827
508
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
види со @shifty пошто мојот пријател прилично несериозен излезе (а јас сум пишман за работи кога прашувам у туѓо име...)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,281
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно