• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам буџет АМ4 плоча

  • Ја почнал/а темата
  • #1

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
951
1,480
Скопје
Купувам буџет АМ4 плоча, А320, B450 и слично. Гаранција небитно, битно да е исправна. Контакт во пп.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,651
Мислења
829,694
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно