• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам батерија за Thinkpad T420s - fru:42T4845

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
330
1,129
Знам дека тешко ќе се најде, ама да пробам. Може и користена, само да држи барем еден час.

Fru p/n 42T4845 ASM p/n 42T4844
NOM 11.1 V 3.9 ah 44Wh

20210512_110228.jpg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Lazarko

Practice makes perfect
28 ноември 2017
330
1,129
Купена батерија од Itrade, благодарение на @Tozo8 .
Mоже клуч.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
856,283
Членови
29,738
Најнов член
Sasko mkd
На врв Дно