• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам батерии за сијалица (NCR18650PF)

  • Ја почнал/а темата tomi
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

tomi

Guru
16 април 2007
9,832
9,003
Скопје
Дечки потребни ми се батерии ако има некој пожелно е да се NCR18650PF ако има некој нека ме контактира
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,974
Мислења
854,064
Членови
29,622
Најнов член
eyeris
На врв Дно