1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам барем 90x40 целосно црн маус пад

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Rikimaru, 3 Април 2020.

 1. Rikimaru

  Rikimaru
  Practice makes perfect

  1,089
  1,358
  26 Март 2016
  Даскал
  Си ги продадов сите mouse pads бидејќи порачав нов од Али Експресс ама е*** ти короната заглавени се пратките. Останав без маус мад. Ако на некој му се наоѓа маус пад како во насловот нека пиши ќе си платам прописно па и повеќе зш криза.

  Неќу помал и неќу други бои.

  Хвала пуно и поздрав.
   
 2. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Unstoppable

  1,325
  2,060
  13 Јануари 2014
  Машко
 3. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
 4. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  342
  166
  22 oктомври 2016
  Машко
  Спиење
  Го имам овај,ако си заинтересиран пиши ПМ.
   
  На Rikimaru му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Rikimaru

  Rikimaru
  Practice makes perfect

  1,089
  1,358
  26 Март 2016
  Даскал
  Парите не се проблем, ама многу сум напнат за изгледот. Мора да е целосно црн и голем колку што напишав (ко дилдо нигерско да купувам). xD Oвие се супер, но, ми го ебаваат OCD-то и зенот на десктопот со логоата. xD Да земам да ги премачкам логоата ако не.
   
 6. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  342
  166
  22 oктомври 2016
  Машко
  Спиење
  Скрос црн можиш да најдиш некоја фуш марка од кина некој OEM ама незнам каков Glide ке има.
   
 7. Rikimaru

  Rikimaru
  Practice makes perfect

  1,089
  1,358
  26 Март 2016
  Даскал
  таков имам порачано ама поштите не работат како што треба :(
   
 8. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  342
  166
  22 oктомври 2016
  Машко
  Спиење
  Епа тие толку терат,зато еднаш се купва добар пад и толку.
   
 9. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Unstoppable

  1,325
  2,060
  13 Јануари 2014
  Машко
  Logitech-от има многу подискретно лого ако те нервира тоа. Од големиве брендови, без лого тешко да најдеш :/ Инаку на QCK логото ми изгледа ко да не е тешко да се исфарба, ама не знам колку ке држи а може и да пушти боја.
   
 10. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,464
  2,677
  9 Февруари 2011
  Заради поштите толку тераат? :D
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. CykaBlyat

  CykaBlyat
  Gaining Experience

  342
  166
  22 oктомври 2016
  Машко
  Спиење
  Не заради коњите,700HP се
   
 12. Rikimaru

  Rikimaru
  Practice makes perfect

  1,089
  1,358
  26 Март 2016
  Даскал
  Купен благодарам, може да се затвори темата.
   
Слични теми
 1. G4M3R
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  455
 2. steelseries
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  497
 3. steelseries
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  552
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  181
Вчитување...

Сподели

Вчитување...