Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам/барам било каков 4U расипан сервер/куќиште

Статус
Затворена за нови мислења.

jugos

Intern
29 мај 2007
11
2
jugos додаде нов оглас:

Купувам/барам било каков 4U расипан сервер/куќиште - Проценка

Барам било каков 4U rackmount сервер/куќиште.
Ми треба само куќиштето реално за DIY проект што го планирам.
Помогнете ми Ве молам, со било што, пратете некоја слика.

Би платил некоја логична сума.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.500
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно