• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам B450/B550 плоча

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Tomislav96

On your way to fame
7 февруари 2013
856
967
Во план е да се спари со Ryzen 4650G, така што битни ми се портите за монитор, како и гаранција и бренд / ако ми фати око за цената што ќе се договориме.
Понудете во DM.

Ви благодарам. :)

штета ја пропуштив b450 tomahawk на @dekomote
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,564
Мислења
846,622
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно