1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам аудио систем Panasonic или Samsung

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Steff_Maja, 21 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,713
  30 Мај 2010
  Купувам аудио систем (од старите модели), задолжително со двоен излез за вуфери.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,713
  30 Мај 2010
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,713
  30 Мај 2010
  Пријатели, познаници што имаат вакво нешто :)
   
 4. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  360
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Neznam dali ovoj panasonic sa-ak320 je kako sto baras
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  262
  17 ноември 2015
  Машко
  Види го исто panasonic sc-ak44 имам
   
 6. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,713
  30 Мај 2010
  И двата се модели како што барам, за нијанса послаби.

  Ве молам за информација околу состојбата и цени на двата.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 7. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,713
  30 Мај 2010
  Купено од @Torte Mobile .

  Фала му, вечер ќе се тестира :)

  Клуч.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...