1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Asus ROG Swift PG348Q

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од AleksandarCaki, 14 Март 2019 at 09:22.

 1. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  620
  1,464
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Сакам да си додадам уште едно мониторче. Да нема ненормален BLB или IPS Glow.
  Понуди ПП.
   
  На esquimaux му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Costigan_Jr
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,858
 2. KireAMD
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,207
 3. Divinemkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  543
 4. reflexmk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  374
 5. Steff_Maja
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  287
Вчитување...

Сподели

Вчитување...