Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам ASUS ROG-STRIX-RTX4090-O24G-GAMING

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
DemoUser додаде нов оглас:

Купувам ASUS ROG-STRIX-RTX4090-O24G-GAMING - Проценка

Ако е користена да има гаранција преостаната.
Ако е копана исто така би купил се дур има гаранција и кулерите се во ред.
Ако е нова пишете цена затоа што како и вие што имате луѓе така и јас имам по некој од фирмите да не испадне вие да ја продавате поскапо, а и од која фирма е гаранцијата , со тоа што ако сте препорадавач пишете ми РЕАЛНО која фирма ја држи гаранцијата за да знам со кого си имам работа.
ЌЕ НАПОМЕНАМ НЕ барам јас ГАГА ЦЕНИ него РЕАЛНИ ЦЕНИ и ќе ве замолувам да бидете...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.914
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно