• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам ASUS адаптер 230w

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
164
86
Куманово
Купувам половен или дајте информација каде може да се најде нов адаптер за Asus ROG - 230w.

219746132_525444688576579_3920304893274775028_n.jpg
 

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
603
402
Gostivar
Тешко кај нас да се најде... Али еве нов од aliexpress
€ 40,38 21%di SCONTO | Adattatore del computer portatile del taccuino di ca del caricatore 230 V 11.8A 19.5*6.0mm di 3.7 W per per il potere di GX501VI-XS75 di ASUS ROG GM501GS GX501V GX501VI GX501
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,435
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно