Купувам Apple MacBook Pro 15-Inch (Touch Bar) 2018/2019

vladealfagv

Gaining Experience
31 јануари 2016
106
93
Гостивар
www.zagreota.com
vladealfagv's setup  
Processor & Cooler
2,5 GHz Intel Core i5
Storage
Integral P Series 3 Media 480 GB Solid State SATA Drive + APPLE HDD TOSHIBA MK5065GSXF Media 500 GB SATA Disk
RAM
16 GB 1333 MHz DDR3
Video card
Intel HD Graphics 4000 1536 MB
Audio
Intel High Definition Audio
OS
Mac OS
Дечки,

Купувам Apple MacBook Pro 15-Inch (Touch Bar) 2018/2019 (по можност силвер и неисправен/оштетен или заклучен на iCloud).
Предност имаат уредите кои ќе бидат физички оштетени/неисправни, вклучувајќи и од вода, заклучени на iCloud и немора да има дополнителни акцесоари (како кутија, адаптер, кабел и тн...)
Слободно контактирајте ме во порака на форумов.
refurb-mbp15touchbar-silver-gallery-2018_GEO_US
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,045
Мислења
870,718
Членови
30,376
Најнов член
7ea734
На врв Дно