• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам андроид телефон

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
119
181
Здраво, како што кажува насловот купувам Андроид телефон

4.5 inch или поголем
1GB+ RAM
30мин+ да држи батерија
Андроид 6+
Понуди во ПП
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
119
181
Update:
Ми треба за апп девелопмент, немора да е козметички перфектен само да му е здрав екранот. До 3500 ден
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,095
Мислења
838,311
Членови
29,012
Најнов член
Ivan1985
На врв Дно