1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Android box

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 13 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  178
  171
  6 oктомври 2011
  Машко
  Android Box , минимум 2/16GB ,по можност со android 7.0 или понов.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  908
  451
  5 Јуни 2007
  Машко
  На gocetan и farkizz им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. RagingDemon
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  13,202
 2. mkd
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  7,332
 3. Whisky Vishera
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,400
 4. HardCorec
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  925
 5. angel485mk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  241
Вчитување...

Сподели

Вчитување...