1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам AMD Ryzen 3 или 5 со Radeon Vega 8

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 16 Август 2019.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  257
  138
  9 Февруари 2012
  Машко
  Понуди во ПП, пишете цена, дали има гаранција, од кај е купен, каков кулер итн...
  Најефтините имаат предност.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,554
  11,292
  23 Јануари 2008
  Манга
  Ryzen 5 е со vega 11 :)
   
 3. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  257
  138
  9 Февруари 2012
  Машко
  Незнаев :) може!

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 4. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  257
  138
  9 Февруари 2012
  Машко
  Може и без Vega.
   
 5. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  257
  138
  9 Февруари 2012
  Машко
  Бумп некоја понуда со Vega 8/11?
   
  На mrkela2009 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  731
 2. rippermkd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  257
 3. DelphiUser
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  261
 4. OrionZ
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  757
 5. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  6,227
Вчитување...

Сподели

Вчитување...