• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам AMD Ryzen 1600AF

  • Ја почнал/а темата
  • #1

damil

On your way to fame
2 јануари 2015
816
859
Купувам AMD Ryzen 1600AF, пишете понуди.

Исто го продавам мојот 2200G, кој е заинтересиран бујрум.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,756
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно