1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам AMD процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од LeRade, 6 Март 2020.

 1. LeRade

  LeRade
  Gaining Experience

  67
  78
  17 Септември 2008
  Машко
  Ако има некој на продажба AMD FX-8370
   
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  327
 2. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  166
 3. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  380
 4. gocetan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  270
 5. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  293
Вчитување...

Сподели

Вчитување...