1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Amd Am3+ процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од LeRade, 18 Декември 2018.

 1. LeRade

  LeRade
  Gaining Experience

  67
  78
  17 Септември 2008
  Машко
  Како што пишува на насловот барам Amd Am3+ процесор по можност FX серија.

  Испратено од SM-A520F преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...