1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Amazon Fire TV Stick 4K

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од omegaRED, 25 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,339
  2,798
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Купив едно, ми се бендиса, ми требаат уште 3. Би земал од Amazon но малку со испорака е проблематично, а и ако може побрзо да го имам би било добро.

  Исклучиво Fire TV Stick 4K верзија. Ако има и LAN адаптер, уште подобро.
   
  На Psycore и krashot им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. CyberTm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  659
 2. bobid1010
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  765
 3. Mario.Bog

  Менувам Amazon Kindel Fire HD

  Mario.Bog, 8 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  416
 4. riki_staff

  Проценка Amazon Fire TV Stick

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,075
 5. krashot

  Продадено Amazon Fire TV Stick 4K

  krashot, 22 Мај 2020, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  285
Вчитување...

Сподели

Вчитување...