1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам AM3 процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 4 Април 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,209
  4,661
  4 ноември 2013
  Машко
  Дечки ми треба некој најобичен/најефтин AM3 процесор, ми се мотаат 3 плочи по дома а незнам дали се исправни, доколку има некој да продава нека пише на темава или во ПП.
   
  На zipi123 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  444
  243
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  семпрон 145(мислам дека 145 е)
   

Сподели

Вчитување...