1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам АМ3 матична

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од AleksandarBR8, 28 Март 2020.

 1. AleksandarBR8

  AleksandarBR8
  Gaining Experience

  150
  139
  8 Февруари 2015
  Машко
  Изолација
  Како што вели огласот купувам АМ3 матична :)
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  889
  1,435
  12 Септември 2013
  Машко
  АМ3+ или без него?
   
 3. AleksandarBR8

  AleksandarBR8
  Gaining Experience

  150
  139
  8 Февруари 2015
  Машко
  Изолација
  Само АМ3
   
 4. AleksandarBR8

  AleksandarBR8
  Gaining Experience

  150
  139
  8 Февруари 2015
  Машко
  Изолација
Слични теми
 1. maci
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  908
 2. IcePick
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  943
 3. bogoevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  334
 4. shifty
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  395
 5. Antonio Vasilevski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  263
Вчитување...

Сподели

Вчитување...